عکاسی چیست؟

عکاسی تنها گرفتن عکس از جهان هستی نیست بلکه قدرتمند ترین ابزار تاثیرگذاری می باشد.شما همه جا مثل شبکه های اجتماعی، روزنامه ها، مجله ها، روی جلد کتابها عکس های مختلفی را تماشا می کنید.

عکس ها قدرمند و دارای مفهوم می باشند. اگر می خواهید این مهارت را بیاموزید و بتوانید بهترین عکسهای ممکن را بگیرید به دوره ” عکاسی مقدماتی برای افراد مبتدی” خوش آمدید.

این دوره جامع تمامی مفاهیم اساسی و بنیادی عکاسی را از آغاز تا پایان به شما آموزش می دهد

چرا دوره جامع عکاسی مقدماتی

اگر بخواهید مهمترین مفاهیم ابتدایی عکاسی را بیاموزید به کجا می روید؟

امروزه خیلی از افراد علاقه مند به یادگیری عکاسی از طریق اینترنت می باشند  همانطور که این یک روش بسیار مناسب برای یادگیری عکاسی می باشد اما همیشه بهترین راه برای آموزش مفاهیم گسترده عکاسی نمی باشد. اما به اندازه پاسخ به سوالاتتان می تواند مفید باشد اما برای مطالعه مفاهیم جامع عکاسی از ابتدا تا پایان اینترنت بهترین روش یادگیری عکاسی نمی باشد.
بعد از یک دهه عکاسی تصمیم گرفتم تا برای عکاسان مبتدی این جای خالی را پر کنم و یک دوره مفید و جامع عکاسی را از طریق اینترنت آموزش دهم.
همانطور که می دانید افراد بدون دانش قبلی بتوانند آموزش را با حد اقل ها شروع کنند. بنابراین دوره جامع عکاسی را رایگان و آنلاین برایتان مهیا کردیم.


از کجا شروع کنیم

دوره جامع عکاسی مانند یک کتاب است که هر مفهوم و مقاله بر پایه درس قبلی بنا نهاده شده است که اطلاعات درس به درس برایتان آورده شده است. اینجا یک ساختار کلی به ترتیب دروس برایتان آورده شده است.

  1. Photography Basics Introduction (You are here)
  2. ?What is Photography
  3. Shutter Speed
  4. Aperture
  5. ISO
  6. Composition

 

فهرست