پرسش و پاسخ

/پرسش و پاسخ
پرسش و پاسخ2020-12-15T10:15:28+00:00
آموزش عکاسی نوزاد2019-01-16T18:53:54+00:00

اولین قدم در آموزش عکاسی نوزاد . برقراری ارتباط خوب با نوزاد و به آغوش کشیدن نوزاد طوری که احساس امنیت و آرامش در آغوش شما داشته باشه .

همیشه به کسایی که دوست دارن عکاسی نوزاد رو یاد بگیرن توصیه می کنم اول سعی کنید حداقل 20 بار نوزادی رو در آغوش گرفته باشین و سعی کنید در آغوش شما بخوابد و از صدای نفس های شما آرمش بگیرد.

حرفه عکاسی از دور بسیار زیبا و جذابه  ولی بارها دیدیم کسانی رو که  خیلی به این شغل علاقه مند بودن ولی بعد از مدت نسبتا کوتاهی این شغل رو رها کردن و بعضا از عکاسی زده شده اند.

شرط اصلی که ما عکاس خوبی باشیم ، عشق به سوژه عکاسی ماست. اگر عاشق  نوزاد هستین و با دیدن نوزاد احساس شیرینی بهتون دست میده و نا خوداگاه لبخند روی لباتون میاد و دوست دارین که نوزاد رو در آغوش بکشید، اولین قدم عکاسی نوزاد رو برداشته اید.

چه چیزهای دیگری بهتر است با خود به جلسه عکاسی ببرید2019-01-16T17:58:51+00:00

بردن برخی  چیزها به جلسه ی عکاسی خوب است. یک دست لباس اضافی برای خودتان. اگر شما قرار است در عکس‌های باشید که نوزاد برهنه را نگاه می دارید. چون ممکن است از آن استفاده کنید. پوشک‌ها و دستمال مرطوب‌های اضافی، فرمول‌ها یا شیشه شیر‌های اضافی، چناچه از سینه به نوزاد شیر نمیدهید و هر پتوی خاص یا اسباب بازی که میخواهید در عکس قرار دهید را با خود به آتلیه ببرید.

بدترین کاری که والدین در طول یک جلسه عکاسی می توانند انجام دهند2019-01-16T17:55:25+00:00

“بدترین چیزی که والدین می توانند انجام دهند، عصبانیت است. اگر کودک شما گریه کند، باید به عکاس او اعتماد کنید تا بتواند او را آرام کند. چرخاندن کودک به طور مداوم یا جلو عقب بردن کودک می تواند نوزاد را بیشتر ناآرام کند. من میدانم که عصبانی شدن یک چیز معمول است خصوصا اگر بار اولتان است. اما بهترین چیزی که والدین می توانند انجام دهند این است که بنشینند و در اون دو  ساعت ایمیل خود را چک کنند، به موسیقی گوش بدهند و از ژست های عکاسی لذت ببرند.

 

بنا براین به طور خلاصه، من به شما پیشنهاد میکنم زمان تان را به عنوان یک عکاس نوزاد تنظیم کنید. برای آموزش صحیح تحقیق کنید و این را در نظر بگیرید که در این کار شما چیزی را بدست میاورید که به خاطرش هزینه کرده اید.

چه ژستی را دوست دارید؟2019-01-16T17:53:42+00:00

من همیشه عکس‌های نوزدن را در سطل که دست‌هایشان زیر چونه‌هایشان است دوست دارم. اون بسیار شیرین است  و یک اعلام تولد بامزه است. من همچنین عاشق عکسایی هستم که نوزادان روی کمر پیچ می خورند  به گونه‌ای که دستهاشان زیر یک طرف سرشان است و پاهاشون زیر باسنشون است. بسیاری از نوزدن دوست دارند در اون حالت باشند، زیرا رحم مادر را برای آن‌ها تدأعی می کند.  اما عکسهای مورد علاقه ی من اون هایی هستند که در اون که نوزاد در دست یکی از والدینش پیچ خورده به گونه‌ای که سر نوزاد روی یکی از دست‌های پدر یا مادرش است و یک حالت فوق العاده از مقیاس دید است که یک نوزاد کوچک  در یک دست بزرگ است که باعث می شود عکس جادویی و خیلی خاص شود.

چه طور با مشکل ادرار و مدفوع نوزاد در حین جلسه عکاسی روبه رو شویم؟2019-01-16T17:53:30+00:00

“عکاسان نوزدن بسیار زیاد توسط نوزاد کثیف می شوند، به همین دلیل است که همه چیز قابل شست و شو است و این مشکل بزرگی نیست. شما باید به عکاسی ادامه بدهید و بعد از اتمام جلسه ی عکاسی آن را بشویید. والدین نیز باید برای این مساله آماده باشند. اگر والدین می خواهند در عکس باشند، پیشنهاد می‌کنم لباس مورد علاقه یا گران قیمت خود را نپوشند.”

پیش بینی های ایمنی در طول جلسه عکاسی یک چیزهایی هستند؟2019-01-16T17:52:15+00:00

حمل کردن سطل و وسایل جانبی بزرگ بسیار مهم است  به منظور اینکه نوزاد صدمه نبیند، یک مساله‌ی دیگر خود ژست است. گردن نوزادان بسیار ظریف است بنابراین شما برای قرار دادن نوزاد در یک مکان باید مراقب باشید. شما همچنین باید مراقب باشید نوزاد نیفتد یا گردنش آسیب نبیند. من از یک نوع بالشتک های خاصی استفاده کردم که به طور اختصاصی برای نوزادان تازه متولد شده طراحی شده بود تا اگر نوزاد به یک طرف کج شود، آنها را محافظت می‌کند و روی یک سطح نرم هستند. همچنین همه چیز از پتوها  تا گل سرها که استفاده می شوند، هر جلسه شسته می شود تا همه چیز بسیار تمیز و عاری از میکروب باشد.

چه طور یک عکاس انتخاب کنید؟2019-01-16T17:50:35+00:00

عکاسان زیادی با سبک‌ها و تجربیات مختلف وجود دارند . بنابراین من دوست دارم ببینم که آیا شما سبک عکاسی، طرفداران، ژست ها، نور و موقعیت‌ها و … را در کار آن‌ها می پسندید. من داستانهای بسیار بدی در رابطه با عکاسان بی‌تجربه و مادرانی شنیده‌ام که یک دوربین برداشته ا‌ند و فکر کردند که عکاسی کار آسانی است و سپس یک سطل را انداخته ا‌ند یا یک نوزاد را  روی بالش واژگون کرده ا‌ند. همیشه برای عکاسی به یک مرجع مراجعه  کنید.

چه کارهایی انجام دهید تا مطمن شوید که نوزاد راحت است2019-01-16T17:48:16+00:00

“یکی از مهم ترین چیز ها این است که مطمئن شوید اتاق بسیار گرم است. من دما را بالا میبرم و یک بخاری فضایی در کنار کودک دارم. من همچنین صدای سفید یا موسیقی نرمال را بسته به اینکه کودک پاسخ بهتری دارد، پخش خواهد کرد. این بسیاری  بچه ها را آرام میکند وبه خواب میبرد. گاهی اوقات والدین نیز، بسیاری از پدر‌ها روی سندلی خوابشون برده. من همچنین هیچ وقت پوزیشنی رو که نوزاد در آن راحت نیست، به نوزاد تحمیل نمیکنم و همیشه میگذارم نوزاد به من نشان دهد در چه پوزیشنی برای حالت پیچ خورده راحت تر است.

برای عکاسی نوزاد شما چه چیزی باید بپوشد؟2019-01-16T17:47:35+00:00

اکثر عکاسی‌های نوزادان تازه متولد شده برهنه انجام می شود تا کوچک نوزاد نشان داده شود، بنابرین به تن کردن و در آوردن لباس بسیار آسان و راحت است. اگر شما مایل هستید که نوزدتان در عکس‌ها لباس بر تن داشته باشد، پوشاندن چیزی که فیت تن آنها باشد بسیار مهم است. لباس‌های بزرگ در هیچ عکسی خوب به نظر نمی رسد و لباس‌های بزرگ روی تن نوزدان بسیار بد می باشد.

یک جلسه عکاسی در السا استودیو چقدر زمان میبرد؟2019-01-16T17:46:15+00:00

“جلسات عکاسی از نوزاد  معمولا یک ساعت و نیم الی دو ساعت  طول می کشد. که شامل پرتره‌ های کودک به تنهایی و سپس با هر یک از والدین و سپس تمام اعضای خانواده با یکدیگر است. این زمان ممکن است طولانی به نظر برسد. اما نیمی از زمان صرف تغذیه و آرامش کودک می شود تا بتوان برای گرفتن پرتره، نوزاد را تاجایی که می شود شاد و آرام نگه داشت.

چه مقدار قبل تر بهتر است نوبت عکاسی را در آتلیه نوزاد السا رزرو کنید؟2019-01-16T17:43:36+00:00

من زمانی را قبل و بعد از تولد برای والدین نگه می دارم تا والدین مطمئن شوند یک زمان خالی وجود دارد علیرغم اینکه معمولا تاریخ زایمان مادران مشخص نیست.

سن ایده آل نوزاد برای عکاسی نوزاد چه سنی است؟2019-01-16T17:40:36+00:00

برای عکاسی استودیویی نوزاد سن ایده آل بین 5 تا 12 روز است. هنگامی که نوزادان آنقدر کوچک هستند که زمان زیادی را صرف خواب می کنند و هنوز هم به شکل های بسیار شیرین شبیه موقعیت هایی هستند که در هنگام رحم بودند. پس از گذشت دو هفته نوزادان رشد می کنند و شروع به کشش دست ها و پاها می کنند و به راحتی نمی توانند برای گرفتن عکس های این چنینی به راحتی پیچ بخورند و یا عمیق خواب ببینند، که برای بعضی از عکس ها و عکس ها در حوضچه هایی مانند سطل ها مورد نیاز است.

نکات عکاسی نوزاد (عکاسی خواب)2018-01-23T07:57:12+00:00
 • لطفا قبل از آتلیه نوزاد را حمام کنید که خوابش سنگین بشه(برای بالای 40 روز لازم نیست نوزاد حتما خواب باشد) .
 • لباس راحت که از جلو دکمه دارد بپوشونید .
 • وسایل شخصی نوزاد (پنپرز،پستانک،زیر انداز تعویض،خشک کن،پتو،شونه،شیر خشک، آب جوشیده ، دستمال مرطوب) همراه داشته باشید .
 • لطفا چنانچه پدر و مادر میخواهند با نوزاد عکس بگیرند لباس در رنگهای روشن (ترجیحا سفید ) همراه داشته باشند.
 • کفشهای پدر و مادر و کسانیکه میخواهند با نوزاد عکس بگیرندحتما تمیز باشد در غیر این صورت امکان استفاده از کفشایی که در خیابان پوشیده باشید در آتلیه نمیباشد .
شرح مختصری از لوازم مورد نیاز جهت عکاسی بارداری2018-01-23T07:56:15+00:00
 • حداقل انتخاب عکس بارداری 6 عدد عکس میباشد.
 • برای عکاسی بارداری براشینگ موها و آرایش ترجیحا ملایم پیشنهاد میشود.
 • آتلیه السا این امکان را فراهم کرده که آرایشگر در آتلیه حضور داشته باشد .لطفا در صورت تمایل به حضور آرایشگر در زمان رزرو وقت هماهنگ فرمایید.
 • لباس رسمی و اسپرت (ترجیحا لباسها هماهنگی رنگی داشته باشند).
 • کفش مناسب و تمیز همراه داشته باشید( در غیر اینصورت امکان استفاده ازکفشهایی که در خیابان پوشیده اید در آتلیه نمیباشد.)
 • سوتین دکلته ترجیحا کرم همراه داشته باشید .
 • عکس سونوگرافی به همراه چند دست لباس و کفش از نوزاد.
 • لطفا متناسب با تعداد عکس هایی که میخواهید لباس همراه داشته باشید

(5-6 دست لباس در آتلیه السا موجود است) .

 • استفاده از لباس های آتلیه رایگان بوده و بابت آن هزینه جداگانه دریافت نخواهد شد.

( در صورت استفاده از لباس آتلیه به ازای پوشیدن هر لباس می بایست حداقل دو عدد انتخاب عکس از همان لباس داشته باشید.)

 • لباسها حتما اتو کشیده باشند و برای جلوگیری از چروک شدن حتما چوب لباسی همراه داشته باشید.

چند نکته :

 • هنگام تحویل عکسها فایل عکسهای انتخابی به صورت غیر قابل چاپ به شما تحویل داده خواهد شد .
 • زمان تحویل عکسها از زمان انتخاب عکسها یکماه میباشد.

 

شرح مختصری از لوازم مورد نیاز که باید در روز عکاسی به همراه داشته باشید2018-01-23T08:58:36+00:00

حدود 10 دست لباس، اعم از لباسهای راحتی و رسمی به همراه داشته باشید.
بهتر است لباسهایی که می آورید از تنوع رنگی خوبی برخوردار باشند.
دو الی سه مدل کفش و جوراب
لوازم تزئینی از قبیل هد بند، تل سر، پاپیون، گل سر، کلاه ومواردی از این قبیل که در اختیار دارید.
دو الی سه قلم اسباب بازی در سایز کوچک و یک الی دو قلم در ابعاد متوسط و هر نوع دیگری که خود شما تمایل دارید.
و هر نوع لباس یا وسیله دیگری که به نظر خودتان می تواند جالب و مفید باشد.
دو نکته مهم:
1.تعداد لباس های مورد نیاز
لباس هایی   که همراه خود می آورید بهتر است بیشتر از مقدار مورد نیاز باشد تا در زمان کار،عکاس بتواند متناسب با هر صحنه و دکور لباس مناسب تری را انتخاب نماید حتی ممکن است بنابر صلاح دید بخشی از لباس هایی که به همراه می آورید مورد استفاده قرار نگیرند.

2.لباس هایی هماهنگ برای عکس خانوادگی

هماهنگی لباس های پدر و مادر با یکی دو دست از لباس های کودک به عکس خانوادگی کمک شایانی میکند

پیشنهاد می شود شرح کامل لوازم مورد نیاز را بر اساس سن کودک خود، در همین صفحه مطالعه فرمایید.

لباس های مورد نیاز برای گروه سنی نوزاد (نوزاد تا 4 ماهه )

اغلب عکس هایی که از نوزادان میگیریم ، بدون لباس ویا با بدن برهنه میباشد به همین خاطر برای سنین نوزادی میتوانید لباس های کمتری با خود به همراه داشته باشید ؛
– لباس هایی از نوع سرهمی ، راحتی در رنگ های ملایم مثل صورتی ، نباتی ، سفید و …
– دو الی سه مدل کلاه ( کلاه های بافتنی متعددی هم در آتلیه موجود است . )
– به همراه داشتن شورت سفید ضرورت دارد .
– یک الی دو مدل پاپوش ( چند مدل پاپوش در استودیو موجود میباشد . )
لوازم تزئینی از قبیل هدبند ، تل ، گل سر ، کلاه و مواردی از این جمله در آتلیه السا  موجود میباشد ، در صورتیکه وسایل خاصی در نظر دارید که مایل هستید در عکس ها از آنها استفاده شود ، آنها را به همراه داشته باشید .
توصیه میشود والدین هم برای گرفتن عکس با نوزاد خود ، آمادگی کامل داشته باشند .لباس های مورد نیاز والدین میتواند عبارت باشد از :
شلوار جین ، تیشرت و شلوار سفید ، تیشرت و شلوار همرنگ با رنگ های ملایم و ست ،
– توجه داشته باشید که لباس های مجلسی برای عکاسی نوزاد مناسب نیستند ، لباس های راحت تر با رنگ های ملایم مناسب تر میباشند.
چنانچه به غیر از موارد یاد شده ، لباس ها یا لوازم خاصی دارید که مایلید با آنها عکس داشته باشید ، میتوانید آنها را همراه خود آورده و قبل از شروع کار در آتلیه موارد را با عکاس در میان بگذارید .
عنایت بفرمایید برای گرفتن عکس های دسته جمعی ، به صورت جداگانه برای بزرگسالان کفش هایی را به همراه بیاورید که کف آنها کاملا تمیز باشد

لباس های مورد نیاز برای گروه سنی 4 تا 7 ماهه

حدود 10 دست لباس شامل :
– لباس های زیر دکمه دار ، راحتی ، اسپورت ، رسمی در رنگ های متفاوت
– شورت تک سفید و پتو
یک الی دو مدل کفش و پاپوش ، حوله تن پوش کلاه دار ترجیحا تک رنگ به علاوه پتوی ساده
لوازم تزیینی از قبیل ؛ بندینک ( ساسبند ) ، کلاه ،هدبند ، گل سر و برخی موارد دیگر در آتلیه السا موجود میباشد ، اما چنانچه وسایل خاصی مد نظر دارید که مایلید در عکس ها از آنها استفاده شود ، لطفا به همراه داشته باشید .
چنانچه تمایل دارید با کودک خود عکس داشته باشید لطفا لباس هایی از این قبیل با خود به همراه داشته باشید :
– یک یا چند دست لباس اعم از اسپورت یا رسمی
لباس هایی که برای عکس های خانوادگی یا دو نفره به همراه می آورید بهتر است با هم هماهنگ باشند .
بعنوان مثال : برای همه نفرات شلوار جین با تیشرت سفید یا مشکی ، یا شلوار و پیراهن ها هم رنگ ، یا لباس های هم سبک مثلا :همه لباس ورزشی با کلاه کپ …
در ضمن اگر جور کردن لباس های هماهنگ برایتان مقدور نبود ،ما با انتخاب نورپردازی و بک گراندهای مناسب سعی میکنیم تا حدی فضای تصویر را مطلوب تر کنیم اما به هر حال وجود لباس های هماهنگ در عکس های دسته جمعی به مراتب جذابیت بیشتری ایجاد میکند .
اگر کودک شما اسباب بازی خاصی دارد یا به آن توجه ویژه ای دارد و تمایل دارید خاطره آن برای همیشه باقی بماند می توانید آن را با خود به همراه داشته باشید . و قبل از شروع کار در آتلیه موارد را با عکاس در میان بگذارید .
عنایت بفرمایید برای گرفتن عکس های دسته جمعی برای بزرگسالان به صورت جداگانه کفش هایی را به همراه بیاورید که کف آنها کاملا تمییز باشد .
آوردن لباس های بیشتر باعث میشود ، دست عکاس برای ست کردن صحنه ها بازتر باشد . اما ممکن است از تمام لباس هایی که آورده اید در عکاسی استفاده نشود .

لباس های مورد نیاز برای کودکان گروه سنی 8 ماهه تا 3 ساله

حدود 10 دست لباس شامل :
– لباس های اسپورت ، راحتی و رسمی در رنگ های متفاوت
– شورت تک سفید و پتو ( برای کودکان زیر 20 ماه )
لوازم تزئینی از قبیل پاپیون ، بندینک ( ساسبند ) ، عینک شنا ، گل سر ، کلاه ، شال و دستکش ، عینک آفتابی ،دامن توتو ، کراوات ، تل مو ، و مواردی از این قبیل در آتلیه السا موجود میباشد ، اما اگر وسایل خاصی در نظر دارید که مایلید از انها در عکس ها استفاده شود ، آنها را با خود به همراه داشته باشید و قبل از شروع کار در آتلیه موارد را با عکاس در میان بگذارید .
2 الی 3 مدل کفش
– حوله تن پوش کلاه دار ترجیحا تک رنگ برای کودکان زیر 20 ماه
چنانچه تمایل دارید با کودک خود عکس داشته باشید ، لطفا لباس هایی از این قبیل را با خود به همراه داشته باشید :
– یک یا چند دست لباس اسپورت یا رسمی
لباس هایی که برای عکس های دو نفره یا دسته جمعی به همراه می آورید بهتر است با هم هماهنگ باشند ، به عنوان مثال ؛
برای همه نفرات شلوار جین با تیشرت سفید یا مشکی ، یا شلوار و پیراهن ها هم رنگ ، یا لباس های هم طرح ، یا لباس های هم سبک مثلا :همه لباس ورزشی با کلاه کپ …و یا هر شیوه هماهنگ دیگری که برایتان مقدور است و میپسندید .
در ضمن اگر جور کردن لباس های هماهنگ برایتان مقدور نبود ، ما با انتخاب نور پردازی و بک گراند های مناسب سعی میکنیم تا حدی فضای تصویر را مطلوب تر کنیم . اما به هر حال وجود لباس های هماهنگ در عکس های دسته جمعی در تصویر به مراتب جذابیت بیشتری ایجاد میکند .
اگر کودک شما اسباب بازی خاصی دارد یا به ان توجه ویژه ای دارد و تمایل دارید خاطره آن برای همیشه باقی بماند می توانید آن را با خود به همراه داشته باشید . و قبل از شروع کار در آتلیه موارد را با عکاس در میان بگذارید .
عنایت بفرمایید برای گرفتن عکس های دسته جمعی برای بزرگسالان به صورت جداگانه کفش هایی را به همراه بیاورید که کف آنها کاملا تمییز باشد .

 

لباس های مورد نیاز برای گروه سنی 3 سال به بالا

حدود 10 دست لباس شامل :
لباس های اسپرت ورسمی در رنگ های متفاوت .
لوازم تزئینی از قبیل پاپیون ، بندینک ( ساسبند ) ، کلاه ، عینک آفتابی و تل مو ، کراوات و لوازمی از این قبیل در آتلیه السا موجود میباشد ، اما اگر وسایل خاصی هست که تمایل دارید در عکسها از آنها استفاده شود ، لطفا با خود به همراه داشته باشید .
– در صورت تمایل کیف مهد کودک یا مدرسه و لوازم نقاشی کودک .
– در صورتی که لباس یا لوازم خاصی دارید و تمایل دارید کودک شما با آنها عکس داشته باشد میتوانید آنها را با خود به همراه آورده و قبل از شروع کار در آتلیه ، موارد را با عکاس در میان بگذارید .
– چنانچه تمایل دارید با کودک خود به صورت خانوادگی و یا دو نفره عکس بگیرید لطفا لباس هایی از این قبیل را با خود به همراه داشته باشید :
– یک یا چند دست لباس اسپورت یا رسمی.
لباس هایی که برای عکس های خانوادگی یا دو نفره به همراه می آورید بهتر است با هم هماهنگ باشند .
به عنوان مثال برای همه نفرات شلوار جین با تیشرت سفید یا مشکی و یا شلوار و پیراهن های همرنگ ، و یا پیراهن های هم طرح ویا لباس های هم سبک ، مثلا همه لباس ورزشی با کلاه کپ ، یا هر شیوه هماهنگ دیگری که برایتان مقدور است و می پسندید .
در ضمن اگر جور کردن لباس های هماهنگ برایتان مقدور نبود ، ما با انتخاب نورپردازی و بک گراند های مناسب سعی میکنیم تا حدی فضای تصویر را مطلوب تر کنیم ، اما به هر حاال وجود لباس های هماهنگ در عکس های دسته جمعی در تصویر به مراتب جذابیت بیشتری ایجاد میکند .
اگر کودک شما اسباب بازی خاصی دارد یا به آن توجه ویژه ای دارد و تمایل دارید خاطره آن برای همیشه باقی بماند می توانید آن را به همراه داشته باشید .
عنایت بفرمایید برای گرفتن عکس های دسته جمعی برای بزرگسالان به صورت جداگانه کفش هایی را به همراه بیاورید که کف آنها کاملا تمییز باشد .

شرایط فیلمبرداری و عکاسی از مراسم2018-01-23T07:47:51+00:00
 • فیلمبرداری مراسم شامل ، کلیپ (زمان 10-7دقیقه ) و فیلم مراسم (مدت زمان 2 ساعت ) به مبلغ 2،200،000 تومان  میباشد.
 • در صورت درخواست حضور عکاس 350،000 تومان بابت ویزیت عکاس دریافت میشود (هر عکس21*16 به مبلغ 40هزار  تومان  برای عکسهای تکی و60 هزار  تومان برای عکسهای خانوادگی با محدودیت خرید حداقل 10 عدد عکس می باشد).

شرایط رزرو :

 • برای رزرو قطعی بعد از هماهنگی با آتلیه برای فیلمبرداری مبلغ 1،500،000 تومان و برای عکاسی 350،000 تومان به شماره کارتی که از طرف آتلیه دریافت میکنید واریز کرده و فیش واریزی را به شماره موبایل آتلیه (09120570470) تلگرام فرمایید .

چند نکته :

 • انتخاب عکسها در آتلیه انجام خواهد شد و زمان تحویل عکسها یکماه پس از تاریخ انتخاب شما میباشد.
 • در صورتیکه موزیک خاصی (یا مواردی برای ادیت) مد نظر دارین،میبایست قبل از ادیت فیلم هماهنگ فرمایید (بعد از ادیت تغییر موزیک شامل هزینه اضافه معادل 200،000 تومان میگردد).
 • در صورت افزایش زمان هر ساعت 150 هزار تومان به مبالغ فوق اضافه خواهد شد .

 

شرایط عکاسی در آتلیه2018-01-23T07:52:27+00:00

 

 • بدون ویزیت و ورودی
 • حداقل سفارش 5 عکس (برای دوقلوها 10 عکس ) میباشد .(از هر تم و دکور حتما 1 عکس باید انتخاب گردد)
 • زمان عکاسی یک ساعت و نیم میباشد لطفا راس ساعت تعیین شده در آتلیه حضور داشته باشید در صورت تاخیر وقت عکاسی شما کسر خواهد شد .

شرایط رزرو قت

 • برای رزرو قطعی حداکثر 48 ساعت بعد از هماهنگی با آتلیه مبلغ 100 هزارتومان به شماره کارتی که از طرف آتلیه به شما داده می شود واریزکرده و فیش واریزی را همراه با نام و زمان رزرو عکاسی تلگرام  فرمایید. ( مبلغ پرداخت شده جزء خرید شما می باشد و بعدا از فاکتورتان کسر خواهدشد).

چند نکته

 • لطفا چنانچه تمایل دارید عکس خانوادگی بگیرید حتما کفش تمیز به همراه داشته باشید .
 • انتخاب عکس در آتلیه بعد از اتمام عکاسی انجام میشود .
 • زمان تحویل از زمان انتخاب عکسها یک ماه میباشد.
 • لطفا در روز عکاسی جهت تسویه فاکتور کارت بانکی ویا پول نقد همراه داشته باشید )در غیر این صورت کار در نوبت چاپ و رتوش قرار نمیگیرد).
 • هنگام تحویل عکسها فایل عکسهای انتخابی به صورت غیر قابل چاپ به شما تحویل داده میشود.

نکات خیلی مهم

 • لباسها حتما اتو کشیده باشند و برای جلوگیری از چروک شدن حتما چوب لباسی  همراه داشته باشید .
 • کفشها اعم از کفش کودک و کسانی که میخواهند عکاسی انجام دهند حتما تمیز باشد در غیر اینصورت امکان استفاده از کفشها در آتلیه نمیباشد.
 • لباس های کودک خود را از قبل از نظر سایزی چک کنید (لباسهایی که بزرگ و یا کوچک باشند را همراه نیاورید) .

 

 

شرایط عکاسی و فیلمبرداری خارج آتلیه2018-01-23T07:36:46+00:00
 • حداقل ورودیه متناسب باغ انتخابی از 250 هزار تومان شروع میشود که در روز عکاسی مبلغ ورودیه میبایست تسویه گردد.
 • حداقل سفارش برای عکاسی 600 هزار تومان میباشد .
 • عکسها از سایز 21*16 شروع میشود 40 هزار تومان برای عکسهای تکی و 60 هزار تومان برای عکسهای خانوادگی میباشد .
 • زمان عکاسی و فیلم برداری باغ دو ساعت و در صورت اضافه شدن هر ساعت 150 هزار تومان به مبلغ فوق اضافه میشود.
 • لطفا راس ساعت تعیین شده درمحل حضور داشته باشید در صورت تاخیر از وقت عکاسی و فیلم برداری  شما کسر خواهد شد.

شرایط رزرو قت :

 • برای رزرو قطعی بعد از هماهنگی با آتلیه مبلغ 500 هزارتومان (در صورت قرارداد عکاسی) و مبلغ 1،500،000 تومان (قرارداد کلیپ و فیلم) به شماره کارتی که از طرف آتلیه به شما داده می شود واریزکرده و فیش واریزی را همراه با نام و زمان رزرو تلگرام  فرمایید. ( مبلغ پرداخت شده جزء خرید شما می باشد و بعد از فاکتورتان کسر خواهدشد ).

چند نکته :

 • زمان تحویل عکسها از زمان انتخاب عکسها یک ماه و برای کلیپ یک ماه و نیم میباشد .
 • مدت زمان کلیپ به اندازه 2الی 3 موزیک(7-10 دقیقه) میباشد.
 • هنگام تحویل عکسها فایل عکسهای انتخابی به صورت غیر قابل چاپ به شما تحویل داده میشود.
 • در صورت کنسل کردن وقتتان 300 هزار تومان از بیعانه شما سوخت میشود .
 • انتخاب عکسها در آتلیه انجام میشود همکاران ما جهت هماهنگی با شما تماس میگیرند.
 • ورودیه مربوط به یک خانواده حداکثر چهار نفر میباشد. در صورت افزایش نفرات به ازای هر نفر 50 هزار تومان به مبلغ ورودیه اضافه خواهد شد.
 • در صورتیکه قصد خرید آلبوم دیجیتال دارید بهتر است قبل از عکاسی با عکاس هماهنگ فرمایید.