گالری بارداری2019-05-04T06:17:28+00:00

آتلیه بارداری السا

چه زمانی برای رفتن به آتلیه بارداری مناسب است؟

برای مادرانی که در انتظار یک فرزند هستند، زمان مناسب بین 28 تا 36 هفته است. در این زمان شکم  شما بزرگ شده است در عین حال آنقدر راحت هستید که به راحتی ژست بگیرید.

برای مادرانی که در انتظار دو قلو یا بیشتر هستند، زمان بین 26 تا 32 هفته مناسب است زیرا احتمال این که دو قلو ها زودتر به دنیا بیایند بیشتر است.

آتلیه بارداری با لباس

آتلیه السا لباس های بارداری متنوع و اکسسوری های زیبای عکاسی بارداری را دارا می باشد.

لباس-بارداریلباس_بارداری_مجلسیآتلیه بارداری با لباس لباس بارداری مجلسیاکسسوری بارداریبهترین آتلیه بارداری

همچنین تاج گل های زیبا جهت عکاسی در آتلیه موجود می باشد.

سالهاست که با عکاسی بارداری و ساخت کلیپ های خاص بارداری همراه مامانای گل هستیم
این همراهی وقتی شیرینتر میشه که بزرگ شدن بچه هایی که یه روزی تو دل مامانشون بودن رو هم میبینم.
مامانای نازنین چون ما آتلیه مجاز هستیم و صفحه اینستاگراممون تابع قوانین اتحادیه هست ، عکسهای بارداری رو توی صفحمون نداریم.
برای دیدن نمونه لباس های بارداری لطفا باهامون تماس بگیرید.

سالهاست که با عکاسی بارداری و ساخت کلیپ های خاص بارداری همراه مامانای گل هستم.
این همراهی وقتی شیرینتر میشه که بزرگ شدن بچه هایی که یه روزی تو دل مامانشون بودن رو هم میبینم.
مامانای نازنین چون ما آتلیه مجاز هستیم و صفحه اینستاگرامون تابع قوانین اتحادیه هست ، عکسهای بارداری رو توی صفحمون نداریم.
برای دیدن نمونه لباس های بارداری لطفا باهامون تماس بگیرید

آتلیه-مجاز-بارداریآتلیه-بارداری-جردنبهترین-آتلیه-بارداری

آتلیه باردای السا در شمال تهران و در خیابان جردن واقع شده است.

مامانای نازنین که منتظر به دنیا اومدن کوچولوهای خوشگلتون هستین😍
خوشحال میشیم برای ثبت این لحظه های خاص در کنار شما باشیم 😌

روانشناسی دوران بارداری

بارداری مانند یک سفر پر از لذت و هیجان است و نگرانی و لحظاتی که “من نمیتوانم انگشت پایم را ببینم.” اما اینها همه بخشی از این تجربه است و این زمانی است که شما میخواهید تا عکس هایی بگیرید تا این لحظات را برای همیشه به یاد داشته باشید.

زمان مناسبی را انتخاب کنید

شما ممکن است بدانید بهترین موقع برای گرفتن عکس حاملگی چه زمانی است. شما بهتر است عکس‌های خود را در ۱۴ هفتگی بارداری بگیرید. به این ترتیب شما یک شکم خوب برای عکاسی دارد تا جلوه کنید وعکاسی به اندازه هفته‌های آخر بارداری سخت نیست. با این دستورالعمل، در نظر بگیرید که چگونه شما می‌خواهید عکاسی خود را برای زمانی که بهترین حس را دارید برنامه ریزی کنید.

چیزی بپوشید که به شما احساس زیبایی می دهد

شاید شما از پوشیدن یک لباس بلند احساس زیبایی کنید یا شاید لباس شما شلوار ورزشی همسرتان باشد، هرچیزی که باعث می شود شما احساس خوبی داشته باشید همان را بپوشید. نهایت امر این است که شما می خواهید چیزی را بپوشید که باعث می شود شما احساس ارزشمند بودن در جلسه عکاسی را می دهد. چیزی بپوشید که باعث زیبایی شما می شود.(زیرا که شما زیبا هستید) و ممکن است شما با لباس کم یا بدون لباس احساس بهتری داشته باشید که ما رو به نکتهٔ بعدی در این مقاله متوجه می‌کند…

از نشان دادن قسمتی از بدن خود خجالت نکشید

شکم زیبای شما کمال شماست. بدن شما در در حال رشد دادن یک موجود دیگر است، این چیز کوچکی نیست، بنابرین از نشان دادن شکم خود خجالت نکشید. حاملگی به شما یاد میدهد بدن خود را بیش از هر زمان دیگری دوست داشته باشید. بنا براین عتماد به نفس کافی داشته باشید و قسمتی از بدن خود را برای عکاسی بارداری نشان دهید.

 بیرون بروید

خورشید یا باران، رفتن به فضای باز برای جلسه عکاسی بارداری می تواند یک راه عالی برای گرفتن عکس‌های فوق العاده باشد. شما هرگز نمیدانید که یک فوم اقیانوس جادویی یا یک سرزمین عجایب زمستانی را عکاسی خواهید کرد که یاد آور این فصل از زندگی شماست.

خلاق باشید

اکنون زمان این است که جور دیگری فکر کنیند و تا حدی که می توانید خلاق باشید. عکاسی زایمان می تواند یک فرم هنری زیبا باشد. به بیانسه درون خود رجوع کنید و تعدادی عکس جادویی در زیر آب بیندازید.

همسر یا فرزندان خود را با خود همراه کنید

این فقط یک زمان هیجان انگیز برای شما نیست بلکه برای همه است. این لحظه را در کنار مهمترین فرد زندگی خود و بچه‌های دیگر و شکم در حال رشدتان ثبت کنید.  به شما قول میدهم که در ۱ یا ۱۰ سال آینده به عکس هایتان برمی گردید و تعجب می کنید که چقدر فرزندانتان بزرگ شده ا‌ند یا از زمانی که بچه دار شده اید، چقدر عشق شما به همسرتان زیاد تر شده است.

چه زمانی مناسب عکاسی بارداری است

برای مادرانی که در انتظار یک فرزند هستند، زمان مناسب بین 28 تا 36 هفته است. در این زمان شکم  شما بزرگ شده است در عین حال آنقدر راحت هستید که به راحتی ژست بگیرید.

برای مادرانی که در انتظار دو قلو یا بیشتر هستند، زمان بین 26 تا 32 هفته مناسب است زیرا احتمال این که دو قلو ها زودتر به دنیا بیایند بیشتر است.

آرایش صورت و مو

گریم حرفه ای صورت پیشنهاد میشود به طوری که چهره و مو ساده و موقر به نظر برسد، در عین حال زیباترین حالت چهره مادر به خوبی نمایان  شود. این کار نه تنها کار عکاستان را آسانتر خواهد کرد بلکه خودتان نیز با احساس زیبایی و اعتماد به نفس در جلسه عکاسی خود حضور پیدا خواهید کرد اگر چه در صورتیکه هزینه آرایش حرفه ای متناسب با بودجه شما نیست، آرایشی که خودتان برای یک مراسم ویژه انجام می دهید نیز مناسب خواهد بود.

ژست گرفتن

به عکاس خود اعتماد کنید  تا شما را در جهتی قرار دهد که در زیبا ترین حالت خود به نظر برسید. چیزی که عکس های بارداری را از  دیگر عکس های پرتره متمایز میکند این است که در عکسهای بارداری تمرکز عکس بر شما، شخصیت و احساسات شما و نمایش پیوند بین شما و کودکی که در انتظار اوهستید قرار دارد. بسیاری از ژست های بارداری مانند دستها در کنار دل یا نگاه به سمت دل بیانگر احساسات و عمق ارتباط شماست. برخی دیگر از ژست های بارداری بر انحنای زیبای بدن شما تاکید دارد.

چه لباسی بپوشیم

  1. هر آنچه که در آن احساس راحتی و زیبایی میکنید بپوشید .لیست زیر برای مشتریان آتلیه ما پیشنهاد میشود:
  2.  لباس اسپرت و رسمی(ترجیحا لباسها هماهنگی رنگی داشته باشند.)
  3.  کفش مناسب و تمیز همراه داشته باشید (در غیر این صورت امکان استفاده از کفشهایی که در خیابان پوشیده اید در آتلیه نمیباشد.
  4. لباس زیر دکلته و ترجیحا کرم رنگ همراه داشته باشید.
  5. لطفا متناسب با تعداد عکسهایی که میخواهید لباس همراه داشته باشید. (5_6 دست لباس در آتلیه السا موجود است)

توضیحات: استفاده از لباس های آتلیه رایگان بوده و بابت آن هزینه جداگانه دریافت نخواهد شد. (در صورت استفاده از لباس اتلیه به ازای پوشیدن هر لباس می بایست حداقل دو عدد عکس از همان لباس داشته باشید)

لباسها حتما اتو کشیده باشند و برای جلوگیری از چروک شدن داخل چمدان گذاشته نشود.

اگر عکاس شما در عکاسی بارداری تخصص داشته باشد، معمولا لباسها، پارچه ها و دیگر وسایل مخصوص بارداری را در آتلیه خود آماده دارد. مزیت این مورد این است که دیگر مجبور به خرید لباس های گران قیمت و متنوع  بارداری نخواهید شد.

در ضمن هنگام عکاسی بارداری خود ممکن است دیگر لباسهایی که خود خریده اید دیگر اندازه تان نباشند. این داستان واقعی است! و برای بسیاری از مشتریان ما اتفاق افتاده است

 

یک تکه کوچک از یک یک کلیپ روز تولد براتون گذاشتم که مامانا بهش کلیپ روز تولد هم میگن